"Wszystko, co dobre szybko się kończy". Taki właśnie był nasz rok akademicki... dobry czyli pełen radości, obecności Boga, sukcesów i nowych przyjaźni.

zak2

 

28 maja 2018 roku miałyśmy okazję podsumować te kilka miesięcy życia w naszej wspólnocie akademickiej. Była to wspaniała okazja do podziękowań. Siostra Agnieszka podziękowała zespołowi koordynującemu za tegoroczną współpracę, szereg inicjatyw i włożenie serca w działania akademika.

zak6

Podziękowania otrzymała także każda z nas, za współtworzenie atmosfery w akademiku. My, jako mieszkanki, podziękowałyśmy s. Agnieszce za całoroczną pracę z nami, opiekę i służenie dobrą radą.

 Siostra Agnieszka Włodarczyk rscj po dwóch latach pracy jako Dyrektor Akademika SC w przyszłym roku zostaje posłana do innej misji w Zgromadzeniu, a na jej miejsce przychodzi s. Dorota Horczak rscj, która od połowy sierpnia obejmie stanowisko Dyrektorki naszego Akademika.

Zapraszamy do galerii

 

Przy herbatce, cudownych ciastach Kasi i Elwiry, różnych słodkościach i lodach miałyśmy czas, aby powspominać miniony już rok. Była to też dobra okazja do świętowania urodzin mieszkanek urodzonych w wakacje. (W tym roku co miesiąc spotykałyśmy się na świętowanie naszych urodzin - patrz galeria zdjęć:)...) Padła rekordowa liczba solenizantek - aż 13 koleżankom zaśpiewałyśmy "Sto lat" i składałyśmy życzenia.

Spotkanie było ostatnim oficjalnym spotkaniem całej wspólnoty akademickiej przed sesją i upragnionymi wakacjami. Mamy nadzieję, że miniony rok był dla każdej z nas nowym doświadczeniem, pełnym radości, a mieszkanie w naszym akademiku okazją do spotkania z Bogiem i drugim człowiekiem.

Kasia Polit

 Zapraszamy do galerii

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć c.d

Wydarzenia Warszawa

Maj 2024
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Brak wydarzeń